top of page
Logotipas AHA mėlynas
AHA logotipas didelis

ĮVAIROVĖ

EDUKACIJA

SKONIS

KOKYBĖ

AKTYVUMAS

KŪRYBIŠKUMAS

Vertybės

Susisiekite:

Dėkojame, kad domitės. Netrukus susisieksime.

Kontaktai:

UAB „Daisena“

Sandraugos g. 23, LT-52102 Kaunas

Norite sužinoti daugiau apie AHA: info@ahabreak.eu

Norite pasiūlyti reklamos, bendradarbaivimo galimybes: marketingas@daisena.lt

Norite pirkti/parduoti AHA produktus: b2b@daisena.lt

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube

Perfect for snacking!

Valgantis žmogus

Ar žinojai?

Kad AHA gėrimai ir užkandžiai puikiai tinka užkandžiavimui ir norint atsigaivinti vakarėlyje, iškyloje ar kažkur skubant.

Įvairūs simboliai

Apie mus

​AHA – užkandžių ir gėrimų produktų linija yra populiari tarp mažų vaikų ir kelianti nostalgiją 2000-ųjų kartai. AHA produktų asortimentas skirtas akimirkoms, kai norisi susikurti mažą pertraukėlę sau ir savo artimiesiems!

 

Prekių ženklas sukurtas prieš 20 metų į rinką žengia su nauja žinute klientams ir užkandžių megėjams. Džiaugiamės galėdami pristatyti atnaujintą AHA konceptą, su pilnai atsinaujinusia produktų linija mažiesiems ir išskirtinėmis naujienomis jų tėveliams.


Vykstant šiems pokyčiams, mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas kokybei, įvairovei, skoniui,  ir edukacijai. Bus daug ryškių naujienų!

Skanūs užkandžiai

Misija

Kurti kokybiškus ir gardžius produktus, įtraukiantį ir edukuojantį turinį, taip su AHA liūtu priešakyje skatinti vaikus ir jų tėvelius atrasti skanias pertraukėles, kurių norėsis dar ir dar.

Vizija

​Kuriant gardžius gėrimus ir užkandžius bei edukuojantį turinį tapti kiekvienos aktyvios šeimos dienos raciono ir gyvenimo būdo dalimi.

Viena rodyklė
Kita rodyklė
Užkandžiai vaikams ir žaislai
bottom of page